Google překladač
Kwiat HIBISKUS - rubinowy napar - 100g
Szybki podgląd
33.09 Kč
Glukoza krystaliczna - 500g
Szybki podgląd
46.33 Kč
Glukoza krystaliczna - 250g
Szybki podgląd
26.47 Kč
TRAWA CYTRYNOWA 500g Suszona cięta świeża jakość
Szybki podgląd
92.65 Kč
TRAWA CYTRYNOWA 100g Suszona cięta świeża jakość
Szybki podgląd
29.78 Kč
Mieszadło zacierne - 25l - 230V OBS
Szybki podgląd
8,603.57 Kč
Mieszadło zacierne - 35l - 230V OBS
Szybki podgląd
8,603.57 Kč
Pulpa (puree) z mango Alphonso 100% - 1kg
Szybki podgląd
165.45 Kč
Mango IPA - zestaw surowców
Szybki podgląd
430.18 Kč
Suszone Pąki Róży Czerwone Małe Kwiaty Jadalne - 1kg
Szybki podgląd
1,389.81 Kč
Filtrator do piwa typu SPIRALA MAŁY - 100 cm
Szybki podgląd
727.99 Kč
Sklep stacjonarny

Zapraszamy do naszego sklepu.
Łódź ul. Duńska 1 budynek 1g
Úvodní stránka
 • Nowość
  Kwiat HIBISKUS - rubinowy napar - 100g
  Szybki podgląd
  33.09 Kč
 • Nowość
  Glukoza krystaliczna - 500g
  Szybki podgląd
  46.33 Kč
 • Nowość
  Glukoza krystaliczna - 250g
  Szybki podgląd
  26.47 Kč
 • Nowość
  TRAWA CYTRYNOWA 500g Suszona cięta świeża jakość
  Szybki podgląd
  92.65 Kč
 • Nowość
  TRAWA CYTRYNOWA 100g Suszona cięta świeża jakość
  Szybki podgląd
  29.78 Kč
 • Nowość
  Mieszadło zacierne - 25l - 230V OBS
  Szybki podgląd
  8,603.57 Kč
 • Nowość
  Mieszadło zacierne - 35l - 230V OBS
  Szybki podgląd
  8,603.57 Kč
 • Nowość
  Pulpa (puree) z mango Alphonso 100% - 1kg
  Szybki podgląd
  165.45 Kč
 • Nowość
  Mango IPA - zestaw surowców
  Szybki podgląd
  430.18 Kč
 • Polecamy
  Filtrator do piwa typu SPIRALA MAŁY - 100 cm
  Szybki podgląd
  727.99 Kč
O nas - Piwoszarnia

Sklep piwowarski Piwoszarnia - jak zostać piwowarem domowym?

 Sklep piwowarski Piwoszarnia to firma działająca na rynku od niemal 10 lat wspierająca browary domowe. Od początku swojej działalności sklep pomaga klientom w warzeniu piwa w zaciszu domowym udostępniając wysokiej jakości produkty oraz składniki do piwa i sprzęt piwowarski. Wśród asortymentu sklepu znajdują się produkty do warzenia piwa, surowce piwowarskie, a także sprzęt piwowarski i wiele innych. Stawiamy na sprawdzone produkty wysokiej jakości, które w efekcie pozwolą uwarzyć pyszne piwo w domowych warunkach. Podstawą oferty sklepu są produkty do warzenia piwa. Wśród nich znajdują się między innymi brewkity piwowarskie, czyli nachmielone ekstrakty słodowe służące do szybkiego uwarzenia piwa przydatne w szczególności początkującym piwowarom. Do brewkitów niezbędne będą zestawy naczyń i akcesoriów piwowarskich, które również znajdują się w asortymencie sklepu. Dla nieco bardziej zaawansowanych adeptów sztuki piwowarskiej oferujemy poszczególne surowce piwowarskie, a więc: chmiel, słód, drożdże, ekstrakty słodowe oraz dodatki do piwa i profesjonalny sprzęt piwowarski.

Piwoszarnia - profesionalny sklep piwowarski oferujący składniki do produkcji piwa

Pierwszy składnik piwa, bez którego warzenie nie miałoby żadnego sensu to słód. Nasz sklep piwowarski piwoszarnia oferuję słody, a wśród nich między innymi: jasne, karmelowe, palone, pszeniczne czy też wędzone. Dzięki wyborowi odpowiedniego słodu możliwe będzie uwarzenie piwa pszenicznego, ciemnego, wędzonego, a także stoutu czy portera. Oferta sklepu Piwoszarnia jest bardzo szeroka i znajdziecie u nas słód do wielu stylów piwnych. Warto dodać, że w ofercie dostępne są również ekstrakty słodowe. Drugim składnikiem są drożdże piwowarskie bez których cała fermentacja alkoholowa nie miałaby miejsca. Wśród asortymentu znajdziecie drożdże do górnej fermentacji do piw typu, ale i dolnej fermentacji, drożdże do cydru, a także drożdże do uwarzenia kwasu chlebowego i podpiwka. Trzecim, aczkolwiek nieobowiązkowym składnikiem piwa, jest chmiel. Oferowane w sklepie chmiele pochodzą z kilku krajów. Dostępne są chmiele czeskie, niemieckie, nowozelandzkie, polskie, brytyjskie, z Republiki Południowej Afryki, a także nowofalowe chmiele amerykańskie będące przyczyną rewolucji piwnej. I tak wśród produktów dostępnych w naszym sklepie piwowarskim znajdziemy amerykański chmiel Citra  lub  Amerillo, czeski Saaz (Zatecky) - sklep piwowarski - Piwoszarnia oraz polską Marynkę lub chmiel Lubelski - sklep piwowarski - Piwoszarnia. Chmiel znakomicie konserwuje piwo, a także nadaje mu odpowiednią goryczkę oraz aromat.

Profesjonalne dodatki piwowarskie w sklepie piwowarskim piwoszarnia.pl 

Poza podstawowymi składnikami piwowarskimi nasi klienci mogą również wybrać niezbędne do ich piwa dodatki piwowarskie: glukoza, jałowiec, płatki dębowe, trawę cytrynową czy też kwiat klitorii ternateńskiej czy suszona skórka słodkiej pomarańczy, bez której trudno wyobrazić sobie takie style piwne jak belgijski witbier czy też imperialny witbier. Równie ważny co składniki do warzenia piwa są też akcesoria i sprzęt - sklep piwowarski - Piwoszarnia. Piwoszarnia posiada wśród produktów elektryczne garnki do warzenia piwa, sprzęt do dezynfekcji, fermentacji alkoholowej, filtracji oraz sprzęt do rozlewu piwa. Piwoszarnia to sklep, który zapewnia kompleksowe wyposażenie dla piwowarów domowych. Stawiamy na szeroki wybór sprawdzonych produktów, które charakteryzują się wysoką jakością. Poza produktami piwnymi sklep dla piwowarów domowych sprzedaje również szeroką gamę herbat ziołowych, aromatyzowanych, czarnych i białych, a także zestawy do samodzielnego przygotowywania sushi. Od lat oferujemy klientom produkty wysokiej jakości i obsługę klienta na bardzo profesjonalnym poziomie. Nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo w zakresie wyboru i zakupu odpowiednich surowców do warzenia piwa w warunkach domowych.

Piwoszarnia - najlepszy importer i sprzedawca detaliczny piwowarskich produktów

Prezentujemy Państwu ofertę sklepu internetowego piwoszarnia.pl, założonego przez Marcina Owczarka. Na polskim rynku działa on nieprzerwanie od 2012 roku. Naszą misją jest udostępnianie piwowarom domowym dobrej jakości asortymentu chmielu z Polski, Ameryki Północnej i Australii. Sklep Piwoszarnia mieści się w Łodzi. Zajmuje się importem oraz sprzedażą detaliczną produktów związanych z piwowarstwem domowym oraz sprzedażą herbat. Wśród proponowanych nowości można znaleźć kwiaty jadalne oraz zestawy białych i czarnych herbat z Rwandy.

Akcesoria piwowarskie - co można znaleźć pośród asortymentu piwoszarnia.pl? 

W ofercie sklepu znajdziecie Państwo szeroką gamę akcesoriów piwowarskich oraz surowce takie jak: słody do piwa, drożdże, chmiel, ekstrakty słodowe. Sklep oferuje współpracę zarówno Klientom indywidualnym, jak i firmom. Gwarantujemy solidność, jakość, szybkość dostawy towaru i elastyczność cenową. W ofercie sprzętu do produkcji piwa domowego znajdziecie Państwo: filtratory do słodu i chmielu, chłodnice, garnki do warzenia i zacierania, mieszadła do rozmnażania drożdży oraz mieszadła do mieszania zacieru. Można też skorzystać z oferty hurtowej na sprzęt drobnicowy. Do wyrobu słodu używa się zazwyczaj ziarna jęczmienia, w piwowarstwie stosuje się też między innymi: słody pszeniczne, pilzneńskie, karmelowe, parzone, palone, zakwaszające. W asortymencie naszego sklepu znajdziecie Państwo duży wybór słodów karmelowych, czekoladowych i jęczmiennych. 

Jak dokonać transakcji w sklepie internetowym Piwoszarnia?

Klient ma do wyboru kilka form płatności: za pobraniem przy odbiorze przesyłki, przelewem na rachunek bankowy sprzedawcy, płatnością kartą za pośrednictwem upoważnionych serwisów, gotówką przy odbiorze przesyłki bez dodatkowych kosztów lub przy osobistym odbiorze towaru, wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym — bez dodatkowych opłat. W przypadku wyboru płatności przelewem bankowym Klient zobowiązany jest do zapłaty za zamówiony towar w przeciągu siedmiu dni od daty złożenia zamówienia. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej sklepu i szczegółowego zapoznania się z regulaminem. W celu złożenia zamówienia, Klient zobowiązany jest do nieodpłatnej rejestracji Konta Klienta, wypełnienia odpowiedniego formularza oraz zapoznania się z regulaminem. Można je również składać drogą elektroniczną, przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Zamówienia można także złożyć poprzez wysłanie formularza zamówienia po wybraniu przycisku „Do kasy". Po przyjęciu zamówienia, Klient czeka na informację dotyczącą daty wysłania przesyłki, którą otrzymuje na podany adres mailowy. Zarejestrowani Klienci sklepu Piwoszarnia mają okazję do skorzystania z programu lojalnościowego, który polega na zbieraniu punktów i ich wymianie na kupony lojalnościowe. Kod kuponu, Klient umieszcza w koszyku zamówienia wpisując go w pole „Dodaj kupon". Punkty są naliczane po otrzymaniu e-maila o zrealizowaniu zamówienia. Szczegółowe informacje dotyczące przeliczania punktów umieszczono na stronie internetowej sklepu. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości, jak również do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem!


Użytkownik Allegro
99.00% Pozytywnych komentarzy
Typ
Ostatnie
7 dni
Ostatnie
30 dni
Wszystkie
Polecam
2
23
523
Nie polecam
0
0
1
Zgodność z opisem
Obsługa kupującego
Koszt wysyłki
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.